sheffaf.az
sheffaf.az

Nazirlərin yanvar ayı üçün qəbul günləri açıqlandı

30-12-2019, 17:00

Nazirlərin yanvar ayı üçün qəbul günləri açıqlandı

Azərbaycanın mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının rəhbərlərinin 2020-ci ilin yanvar ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.
Cədvəli təqdim edirik:

Xatırladaq ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanının səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.(publika.az)

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlar Qəbul günü Qəbulun keçirildiyi və əhatə etdiyi şəhər, rayonlar
Ramil Yusifov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini

08 Sumqayıt, Abşeron
Fikrət Məmmədov
Ədliyyə naziri

10 Qusar, Quba, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən, Xızı
Namiq Əsgərov
Baş prokurorun müavini

10 Balakən, Zaqatala
Vilayət Zahirov
Ədliyyə nazirinin müavini

15 Salyan, Şirvan, Neftçala, Biləsuvar, Cəlilabad
Əhməd Əhmədzadə
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

15 İmişli, Biləsuvar
Zakir Quliyev
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

15 Yevlax
Rafiq Aslanov
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

15 Zərdab
Arzu Rəhimov
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

16 Sabirabad, Saatlı
Mayıl Şahverdiyev
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini

16 Şirvan, Hacıqabul, Kürdəmir
Siyavuş Heydərov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

16 Sumqayıt
Ramiz Rzayev
Ali Məhkəmənin sədri

17 Salyan
Mikayıl Cabbarov
İqtisadiyyat naziri

17 Kürdəmir
Niyazi Səfərov
İqtisadiyyat nazirinin müavini

17 Ağsu
Sahib Məmmədov
İqtisadiyyat nazirinin müavini

17 Ucar
Toğrul Musayev
Ədliyyə nazirinin müavini

17 Kürdəmir, Ucar, Zərdab, Hacıqabul
Eldar Nuriyev
Ədliyyə nazirinin müavini

17 Masallı, Lənkəran, Lerik, Yardımlı
Bəhram Xəlilov
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini

17 Neftçala, Salyan
Ceyhun Həsənov
Ədliyyə nazirinin müavini

18 İmişli, Beyləqan, Füzuli, Saatlı, Sabirabad
Mübariz Qurbanlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

21 Abşeron, Xızı
Gündüz İsmayılov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

21 Siyəzən
Ceyhun Bayramov
Təhsil naziri

23 Salyan, Şirvan, Hacıqabul
Səyyad Salahlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini

23 Neftçala
Vüqar Əhmədov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən

23 Siyəzən, Xızı
Şahin Yusifov
Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri

24 Oğuz
Rüstəm Usubov
Baş prokurorun birinci müavini

24 Tovuz, Gədəbəy
Pərviz Şahbazov
Energetika naziri

24 Siyəzən
Samir Vəliyev
Energetika nazirinin müavini

24 Qobustan
Elnur Soltanov
Energetika nazirinin müavini

24 Cəlilabad
Sahil Babayev
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

24 Salyan
Anar Kərimov
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

24 Cəlilabad
Mətin Kərimli
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

24 Biləsuvar, Cəbrayıl
Azad Rəhimov
Gənclər və idman naziri

24 Cəlilabad, Masallı, Yardımlı
İntiqam Babayev
Gənclər və idman nazirinin müavini

24 Astara
İsmayıl İsmayılov
Gənclər və idman nazirinin müavini

24 Lənkəran, Lerik
İnam Kərimov
Kənd təsərrüfatı naziri

24 Saatlı, Sabirabad
İlham Quliyev
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

24 Neftçala, Salyan
Elçin Zeynalov
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

24 Hacıqabul, Şirvan
Ramin Quluzadə
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri

24 Sumqayıt, Xızı
Əli Abdullayev
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini

24 Abşeron
Oqtay Şirəliyev
Səhiyyə naziri

24 Ucar, Göyçay
Elsevər Ağayev
Səhiyyə nazirinin müavini

24 Ağdaş
Rahim Əliyev
Səhiyyə nazirinin müavini

24 Zərdab
Azər Cəfərov
Ədliyyə nazirinin müavini

24 Şamaxı, Qobustan, İsmayıllı, Ağsu, Göyçay
Firudin Qurbanov
Təhsil nazirinin müavini

24 Biləsuvar, Neftçala
Rövşən Rzayev
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

24 Sabirabad
Fuad Hüseynov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

24 Saatlı
Saleh Məmmədov
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

24 Şirvan, Hacıqabul
Əvəz Qocayev
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini

24 Kürdəmir
Ruslan Əliyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru

24 Xaçmaz
Ramil İsgəndərovARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini 24 Siyəzən
Cahid Hüseynov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

24 Xızı
Aynur Sofiyeva
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

27 Naftalan, Mingəçevir, Yevlax, Goranboy, Xocalı
Qorxmaz Hüseynov
“Azərsu” ASC-nin sədri

28 Ağcabədi, Laçın
Teyyub Cabbarov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini

29 Tərtər
Etibar Məmmədov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini

30 Ağdam
Zakir Qaralov
Baş prokuror

31 Qobustan, Xızı
Hikmət Mirzəyev
Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri

31 Siyəzən
Muxtar Babayev
Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

31 Cəlilabad, Biləsuvar
Firdovsi Əliyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

31 Salyan
Rauf Hacıyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

31 Neftçala
Kəmaləddin Heydərov
Fövqəladə hallar naziri

31 Yevlax
Orucəli Hacıyev
Fövqəladə hallar nazirinin müavini

31 Ağdaş
Ragim Lətifov
Fövqəladə hallar nazirinin müavini

31 Mingəçevir
Əbülfəs Qarayev
Mədəniyyət naziri

31 Sumqayıt, Qubadlı, Şuşa
Vaqif Əliyev
Mədəniyyət nazirinin birinci müavini

31 Xızı
Rafiq Bayramov
Mədəniyyət nazirinin müavini

31 Abşeron, Zəngilan
Səfər Mehdiyev
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

31 Şirvan, Hacıqabul, Sabirabad
İsmayıl Hüseynov
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini

31 Saatlı
Əsgər Abdullayev
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini

31 Biləsuvar
Məleykə Abbaszadə
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri

31 Saatlı, Şirvan,Hacıqabul, Sabirabad






Mətndə səhv var? Onu siçanla seçin və Ctrl+Enter düyməsini basın.
Teqlər:
ŞƏRH YAZ
OXŞAR XƏBƏRLƏR
XƏBƏR LENTİ
BÜTÜN XƏBƏRLƏR
XARİCİ SİYASƏT
ŞOU-BİZNES
«    Yanvar 2020    »
BeÇaÇCaCŞB
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031